Alice

Alicja – bohaterka klasycznych powieści Alicja w Krainie Czarów i Alicja po drugiej stronie lustra – tym razem wyrusza do tajemniczego i nieco mrocznego świata mody. Które odbicie Alicji w magicznym lustrze okaże się prawdziwe? Buntowniczki ubranej w niepokorną skórę i ciężkie buty? Romantycznej marzycielki, która w koronkach i szpilkach wznosi się ponad obłoki? A może tajemniczej kusicielki, która pod skromnym wierzchem skrywa nonszalancki spód? Oto zagadka, którą każda Alicja musi odgadnąć sama – a za podpowiedzi niech jej posłużą barwa nocnego błękitu, naturalność miękkich tkanin, możliwości twórczego łączenia nieoczywistych elementów.

fotograf: Aleksandra Kozub, Rafał Kwaśniak
modelka: Klaudia Strzyżewska
makijaż: Monika Kudlińska
fryzura: Martyna Kowalska

O mnie

W każdym kuponie tkaniny jest projekt, trzeba go tylko wykroić – wiem to dobrze dzięki wykształceniu kierunkowemu, pracy w branży i odniesionym sukcesom.

Wykształcenie kierunkowe. Moje marzenia o tym, aby zostać projektantką, zaczęły się spełniać kilkanaście lat temu dzięki studiom na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – dziś jako asystentka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach pomagam innym podążać podobną drogą.

Praca w branży. Konsekwentne działanie i niepokorna kreatywność to filary mojej współpracy z klientami zarówno indywidualnymi, jak i korporacyjnymi. Do tych pierwszych adresuję swoje kolekcje, które można obejrzeć na tej stronie internetowej. Dzięki klientom korporacyjnym wiem, że dobry projekt ma szansę zaistnieć na naprawdę dużą skalę – świadczą o tym między innymi moje dwa złote medale na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Odniesione sukcesy. Wierzę, że sztuka i biznes lubią odręczny podpis autora. Jako artystka cenię nowoczesność, ale czerpię też chętnie z unikatowych tradycji mojego rodzinnego Śląska. Jako kobieta przedsiębiorcza starannie kreuję swój wizerunek oraz aktywnie wspieram inne kobiety w działalności zawodowej. Pod wszystkim, co robię, składam swój podpis: GÓRSKA.

Barbara Górska
Fashion Designer

Katowice, Poland

T: 506 306 146
E: studio@basiagorska.pl

imię

email

wiadomość

do góry