Red Silence

Czerwona cisza w blasku słońca i wietrznym podmuchu wybucha bogactwem pozytywnych znaczeń, silnie emanuje dobrą energią, odważnie zwiastuje rewolucyjne zmiany. W świetle i w ruchu, jak pod natchnieniem, nabiera wyrazu, przyciąga uwagę oraz pozwala dostrzec dynamiczny proces inspirującego poszukiwania formy i ładu poprzez śmiałe kontrasty tkanin i faktur. Subtelny jedwab zlewa się z siermiężnym lnem. Gładkie powierzchnie przechodzą w  wyrafinowane drapowania. Dzięki temu żywiołowa czerwień od grzecznych dekoltów po rozwichrzone dolne warstwy spódnic i sukienek zdaje się wibrować kobiecością, intuicyjnością, namiętnością…

fotograf: Justyna
Bajgrowicz-Biegun
modelka: Izabela Szafron
wizaż: Natalia Polek

O mnie

W każdym kuponie tkaniny jest projekt, trzeba go tylko wykroić – wiem to dobrze dzięki wykształceniu kierunkowemu, pracy w branży i odniesionym sukcesom.

Wykształcenie kierunkowe. Moje marzenia o tym, aby zostać projektantką, zaczęły się spełniać kilkanaście lat temu dzięki studiom na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – dziś jako asystentka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach pomagam innym podążać podobną drogą.

Praca w branży. Konsekwentne działanie i niepokorna kreatywność to filary mojej współpracy z klientami zarówno indywidualnymi, jak i korporacyjnymi. Do tych pierwszych adresuję swoje kolekcje, które można obejrzeć na tej stronie internetowej. Dzięki klientom korporacyjnym wiem, że dobry projekt ma szansę zaistnieć na naprawdę dużą skalę – świadczą o tym między innymi moje dwa złote medale na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Odniesione sukcesy. Wierzę, że sztuka i biznes lubią odręczny podpis autora. Jako artystka cenię nowoczesność, ale czerpię też chętnie z unikatowych tradycji mojego rodzinnego Śląska. Jako kobieta przedsiębiorcza starannie kreuję swój wizerunek oraz aktywnie wspieram inne kobiety w działalności zawodowej. Pod wszystkim, co robię, składam swój podpis: GÓRSKA.

Barbara Górska
Fashion Designer

Katowice, Poland

T: 506 306 146
E: studio@basiagorska.pl

imię

email

wiadomość

do góry