Simplicity

Funkcjonalna prostota kształtów dyskretnie się łączy z dekoracyjnością geometrycznych detali. Na powierzchniach rytmicznych plis, zakładek, kontrafałd przenikają się miękko kolory z palety szarości i grafitu, tu i ówdzie mieniące się satynowymi połyskami. Tafta chowa się pod flauszem, a jedwab otula wełną. Bezpretensjonalna wygoda oraz szczere piękno skromnych peleryn i plisowanych spódnic podkreślają osobowość kobiety, której środowiskiem naturalnym są jesienne pejzaże tętniącego życiem miasta: ciężkie bryły budynków, koronki utkane z ulic i chodników, bogactwo lśniących świateł.

fotograf: Roksana Wąs
modelka: Aleksandra
wizaż: Kamila Piotrowicz

O mnie

W każdym kuponie tkaniny jest projekt, trzeba go tylko wykroić – wiem to dobrze dzięki wykształceniu kierunkowemu, pracy w branży i odniesionym sukcesom.

Wykształcenie kierunkowe. Moje marzenia o tym, aby zostać projektantką, zaczęły się spełniać kilkanaście lat temu dzięki studiom na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – dziś jako asystentka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach pomagam innym podążać podobną drogą.

Praca w branży. Konsekwentne działanie i niepokorna kreatywność to filary mojej współpracy z klientami zarówno indywidualnymi, jak i korporacyjnymi. Do tych pierwszych adresuję swoje kolekcje, które można obejrzeć na tej stronie internetowej. Dzięki klientom korporacyjnym wiem, że dobry projekt ma szansę zaistnieć na naprawdę dużą skalę – świadczą o tym między innymi moje dwa złote medale na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Odniesione sukcesy. Wierzę, że sztuka i biznes lubią odręczny podpis autora. Jako artystka cenię nowoczesność, ale czerpię też chętnie z unikatowych tradycji mojego rodzinnego Śląska. Jako kobieta przedsiębiorcza starannie kreuję swój wizerunek oraz aktywnie wspieram inne kobiety w działalności zawodowej. Pod wszystkim, co robię, składam swój podpis: GÓRSKA.

Barbara Górska
Fashion Designer

Katowice, Poland

T: 506 306 146
E: studio@basiagorska.pl

imię

email

wiadomość

do góry